AsztrológiaHavi lehetőségek

Téli napforduló- a Nap a Bak jegybe lép

2025. 12. 21-én, 16 óra 04 perckor a Nap a Bak jegybe lép.

Az asztrológiai állás alapjában van változás az újholdhoz képest. Újholdkor a behúzódás, belső élmények keresése volt a legfontosabb, amelyek düh vagy sírás formájában jelenhetnek meg a külvilág felé.

Az elkövetkező negyedévet meghatározó asztrológiai hasonlatok viszonya A CSALÁD, NEMZET KÖZPONTI SZEREPE irányába változik. A befelé húzódás átlendül a külvilág irányába, ahol kellemetlen dolgok tapasztalhatóak. A vezetők nem tudják, mit tegyenek, minden zavaros és kiismerhetetlen.

AZ ÖRÖMÖT A CSALÁDI BÉKESSÉGBEN, EGYMÁSRA HANGOLÓDOTT ÁLLAPOTBAN ÉLHETJÜK MEG A LEGJOBBAN.

Továbbra is érvényes javaslat a márciusi nap-éjegyenlőségig a VISSZAFOGOTTSÁG elérése A MINDENNAPOKBAN. Ha tudatosan törekedünk az életünkben erre, akkor semmilyen csalódás nem érhet minket. A tervek kialakításának az időszaka van most, amit igazítani szükséges az örökké változó külső feltételekhez.

Nagy változások formálódnak a mélyben, amihez jó alkalmazkodási képesség kell.

Minden nagy változás káosszal indul, melyből a többség által kívánt formák alakulnak ki. Mi is hozzájárulhatunk a kívánt változások eléréséhez!

Minden kívánságunk, gondolatunk bekerül a globális világ emberei által generált Közös Tudatba, amely alakítja a jövőnket. Nem a vezetők irányítanak, hanem  a mi közös akaratunk. Ők csak az élére állnak a mi közös kívánságunk eléréséhez.

Sokan beszélnek a „háttérhatalmak, mélyállam” mindent eldöntő, befolyásoló szerepéről. Az igazság, szerintem az, hogy ezt az erőt A MI HITÜNK TÁPLÁLJA. A hitnek és a bizalomnak a valóságot formáló ereje van. Ha mi kivonjuk ezt a hitet a mindennapjainkban, akkor az EREJÜK MEG FOG SZŰNNI. A pénz is hiten alapul, miszerint az érme, papír értéket közvetít.

Bensőséges és kellemes ünnepet, sok jóirányú hitet és bizalmat kívánok!

 

 

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük